Motoryzacja i transport

Transfer lotniskowy z Krakowa do Zakopanego? Transfery lotniskowe Zakopane – którą firmę wybrać?

Podróżujesz samolotem do Polski, na lotnisko w Krakowie i dalej, do stolicy Polskich Tatr Zakopanego i szukasz wygodnego transferu z lotniska do pensjonatu lub hotelu w Zakopanem?  Usługa transferu lotniskowego do Zakopanego to wygodna forma transportu taksówką lub minibusem, z odbiorem bezpośrednio z lotniska, do wybranego hotelu na terenie Zakopanego lub okolicznych miejscowości. Niewątpliwie, prywatny transfer lotniskowy to najszybsza i najbardziej komfortowa forma transportu z lotniska w Krakowie (Balice), prosto w stronę Podhala. Podróżujemy z doświadczonym kierowcą, wygodną i klimatyzowaną taksówką bez przesiadek i zbędnych postoi (jak w przypadku komunikacji zbiorowych)

Bezpośredni transfer lotniskowy z Balic w Krakowie do Zakopanego

Najszybsza forma przejazdu na trasie Kraków Balice – Zakopane, cała podróż zajmuje zwykle około 100-120 minut, w zależności od sezonu, w którym przejazd jest wykonywany (w okresie sezonów turystycznych podróż może się nieco wydłużyć). Indywidualny transfer dla Ciebie, Twoich bliskich lub znajomych, gdzie to Wy decydujecie o ewentualnych postojach, bez konieczności dostosowania się do innych uczestników, przesiadek i postojów na przystankach w oczekiwaniu na innych pasażerów.

Możesz zamówić 8-osoboego minibusa lub busa z Krakowa do Zakopanego

Jeśli podróżujecie większą liczbą osób, możecie zamówić komfortowego minibusa dla 8 osób z pojemnym bagażnikiem, lub większego busa z Krakowa do Zakopanego. Skontaktuj się z firmą transferów lotniskowych, aby dopasować transport wprost do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Transfer Kraków – Zakopane – jakie są ceny, ile kosztuje?

Zaufane firmy mają jawne cenniki transferów podane na swojej stronie internetowej, a cenę bez ukrytych kosztów poznać możesz również przez rozmowę z dyspozytorem firmy. Cena transferu taksówką na trasie Zakopane Kraków wynosi zwykle około 100-120 EUR (od 500 do 600 złotych). Sprawdź cenniki transferów lotniskowych w Zakopanem i poznaj cenę wybranego przejazdu na swojej trasie. Firmy transportowe mają wyszczególnione zwykle najbardziej popularne trasy, jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z dyspozytorem firmy taksówkarskiej oferującej transfery lotniskowe w Zakopanem.

Całodobowy transfer na lotnisko

Twój samolot przylatuje bądź odlatuje późno w nocy lub wcześnie rano i martwisz się o punktualny transport? Bez obaw, swój transfer lotniskowy zamówisz całodobowo, transfery z lotniska i na lotnisko oferowane są z dostępnością całodobową, więc późny transfer z Zakopanego do Balic w Krakowie nie będzie stanowił żadnego problemu. Punktualnie, na czas dotrzesz na lotnisko, bez obaw, że spóźnisz się na samolot. Podobnie jeśli przylatujesz z rodziną wcześnie rano i późno w nocy na lotnisko, i chcesz dojechać do hotelu w Zakopanem, zarezerwuj swój transfer wcześniej, a kierowca firmy taxi transfer Zakopane będzie już czekał na lotnisku na Twój przylot.

Taksówką z Zakopanego do Krakowa

Niezależnie, czy potrzebujesz taksówki na lotnisko, na dworzec czy do hotelu, w Krakowie czy w Zakopanem, możesz zarezerwować atrakcyjny cenowo transfer dla siebie, swojej rodziny bądź przyjaciół. Rezerwując transfer w zaufanej firmie transportowej Taxi Transfer Zakopane możesz liczyć na punktualność, bezpieczny przejazd i atrakcyjną cenę. Nie masz przy sobie Polskiej gotówki? Bez obaw, u kierowcy zapłacisz kartą, lub za pośrednictwem Euro lub Dolara. Chcesz opłacić swój transfer online? To też nie jest żadna przeszkoda, wystarczy, że poprosisz o taki typ płatności przy rezerwacji swojego transferu, a firma poinformuje Cię o dalszych krokach.

Sprawdź: transferu lotniskowego do Zakopanego.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *