Inne

Producent uszczelek VERMET

Firma VERMET oferuje swoim klientom wszelkiego rodzaju uszczelki i uszczelnienia zarówno standardowe jaki i na indywidualne zamówienie. Nasza firma od ponad 20 lat nieustannie rozwija się, powiększając swój park maszynowy, zapewniając nowe miejsca pracy oraz poszerzając grono swoich klientów. Wykonujemy uszczelki wycinane w technologii sztancowania, na prasach mimośrodowych, na ploterach tnących oraz wycinane laserowo. Dzięki różnorodności technologii stosowanej w naszej firmie jesteśmy w stanie idealnie dopasować metodę wycinania uszczelki do potrzeb danego produktu. Na życzenie klienta możliwe jest również umieszczenie na uszczelkach samoprzylepnego podkładu, dzięki któremu montaż uszczelki jest łatwiejszy oraz uszczelka pozostaje na właściwymi miejscu.

Dobór materiałów i techniki obróbki

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytani i wątpliwości dotyczące uszczelek. Doradzimy jaka metoda będzie najbardziej efektywna oraz podpowiemy jakiego materiału użyć, aby produkt spełniał określone normy. Dobór materiału jest niezwykle istotny, gdyż różne materiały mają różne właściwości, dlatego innego materiału użyjemy do produktu wymagającego odporności na kwasy a innego, gdzie na przykład potrzebne są właściwości termoizolacyjne. W VERMET posiadamy duże zaplecze magazynowe, gdzie znajdują się najbardziej popularne materiały do produkcji uszczelek, dzięki temu jesteśmy w stanie w krótszym czasie wykonać zamówienie. Materiały zamawiamy od naszych stałych i sprawdzonych dostawców z całej Europy. Właśnie te elementy wpływają na to, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych uszczelek i uszczelnień.

Jakość

Nad jakością i prawidłowym wykonaniem naszych uszczelek czuwa nasz wewnętrzny dział kontroli jakości, sprawdza on czy dany produkt jest zgody z specyfikacjami jakie klient określił w zamówieniu. Po przebytej kontroli jakości uszczelki możemy pakować i wysyłać do klienta. W tym miejscu możemy zaoferować standardowe pakowanie uszczelek, czyli cała partia trafia do paczek lub jeśli klient ma takie życzenie pakujemy uszczelki w określonej liczbie sztuk np. po 100 czy 200 sztuk. Oczywiście są i takie produkty, które wymagają pakowania każdej sztuki osobno.

Naszą zaletą jest również brak minimum zakupowego, wykonujemy nawet pojedyncze sztuki uszczelek. Produkujemy również uszczelki dla stałych klientów, gdzie określona partia uszczelek jest wysyłana cyklicznie.

Dział handlowy

Nasz dział handlowy na bieżąco odpowiada na zapytania ofertowe i przesyła gotowe wyceny najszybciej jak to możliwe. Zostaje również określony termin realizacji zamówienia, tak aby klient wiedział, kiedy otrzyma swoje produkty. Stały kontakt z klientem podczas przyjmowania i realizacji zamówienia jest dla nas bardzo ważny chcemy, aby klienci byli zadowoleni z współpracy z naszą firmą.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się nasza szczegółowa oferta. Klienci, którzy powierzają nam zamówienia, zostają zawsze kompleksowo obsłużeni. Dbamy o dobry kontakt z klientem i wysoką jakość produkowanych uszczelek i uszczelnień.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *