Moda i uroda

Tahe keratin gold – olejek arganowy z keratyną

Tahe keratin gold – produkty z olejkiem arganowym i keratyną

Tahe keratin gold to bardzo interesujący i użyteczny produkt do pielęgnacji włosów, które są suche, zniszczone, a także rozjaśnione. Ma on bardzo pozytywne działanie m.in. zapewnia niebywałą miękkość, elastyczność, a także gładkość. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jego temat.

Tahe Keratin Gold – najważniejsze cechy produktu

Szampon Tahe Keratin Gold dostępny jest w butelkach o pojemności około 300 ml. Mają one szerokie zamykanie, przez to wygodnie można aplikować określone dozy produktu. Na etykiecie można znaleźć najważniejsze informacje jak np. skład czy sposób użycia.

Szampon ma średnio gęstą konsystencję, bardzo przyjemną w dotyku. W trakcie mycie powstaje aksamitna piana, która skutecznie otula włosy i z nich nie spływa. Jest to bardzo ważne, ponieważ prawidłowe użycie produktu wiąże się z koniecznością pozostawienia piany na kilka minut na włosach. Po kilku minutach włosy trzeba dokładnie spłukać i powtórzyć całą procedurę.

Szampon jest bardzo delikatny, a zarazem niezwykle skuteczny. Nie powoduje plątania i przesuszania, a także żadnych podrażnień.

Maska Tahe Keratin Gold

Kolejnym wartym polecenia produktem, z tej samej serii jest skoncentrowana maska w sprayu, której nie trzeba spłukiwać. Jest ona przeznaczona do pielęgnowania włosów suchych, zniszczonych i wrażliwych.

Dzięki obecności w składzie keratyny, oleju arganowego i płynnego złota, włosy odbudowują się i regenerują, a także odzyskują blask i są dodatkowo chronione przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Warto zaznaczyć, ze maska jest zamknięta w specjalnej butelce z aplikatorem. Dzięki czemu używanie produktu jest bardzo wygodne.

Olejek Tahe Keratin Gold

Ciekawym produktem jest olejek z płynnym złotem i keratyną oraz aktywnymi komórkami macierzystymi pochodzącymi z roślin. Produkt ten ma bardzo szerokie działanie. Przede wszystkim przeciwdziała oznakom starzenia, a także przebudowuje włosy od wewnątrz i przywraca im energię, gęstość i blask, a także miękkość.

Niewielką ilość produktu, należy nanieść na włosy i rozetrzeć po ich końcówkach. Nie trzeba spłukiwać.

Produkty z serii Tahe Keratin Gold pozwalają skutecznie odżywić włosy, poprawić ich stan i je odbudować. Warto zdecydować się na zakup szampony, maski lub olejki i cieszyć się satysfakcjonującymi efektami już po pierwszym użyciu. Każdy produkt jest łatwy w aplikacji i bardzo wydajny, a także posiada w składzie tylko naturalne składniki, co bez wątpienia jest dodatkowym atutem.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *