Kulinaria

Restauracja włoska Italia. Skrawek Włoch w Poznaniu

Niewiele jest miejsc na mapie Poznania, które łączą wypoczynek z podróżą do… Włoch. Taka jest restauracja włoska Italia z hotelem i włoską ucztą na 5!

Muzyczne wieczory, muzyka na żywo w piątek, Dzień Kobiet i Walentynki. W Restauracji Italia wykorzystują każdą okazję do świętowania we włoskim stylu. Brûlée i Torta di mele w połączeniu z włoską kawą są jak „niebo w gębie”. Poznań to ”miasto doznań” również tych kulinarnych.

Restauracja Italia – bogactwo włoskich smaków

Szef kuchni poleca dania prosto z Włoch. Pasta Papa Giorgio, Pane Aglio czy Brûlée. Tu wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu z produktów najlepszej jakości. Do wyboru mamy włoskie zupy, przystawki, ryby i makarony. Nie brakuje również pizzy, którą Włosi ”zajadają” ze smakiem przy lampce świeżego wina.

Misją ”kuchni Italia” jest serwowanie potraw zgodnie z włoską tradycję oraz dbanie, by goście byli najedzeni i zadowoleni z pobytu. Jej sekret polega na starannej selekcji składników, tak by było pysznie i po włosku.

W restauracji Italia doświadczymy rodzinnej gościnności oraz skosztujemy dobrego wina.

 Włoska restauracja z ucztą dla ciała i zmysłów

Restauracja to nie tylko pyszne potrawy, ale również wnętrze i obsługa. Przecież nie od dziś wiadomo, że ”jemy oczami”, stąd tutejszy szef kuchni dba nie tylko o smak przyrządzanych dań, ale też o ich wygląd.

Wnętrze Restauracji Italia urządzone jest w eleganckim, klimatycznym i włoskim stylu. Ten, kto już raz zawitał w tych progach, wraca ponownie. Mówią, że w powietrzu unosi się niesamowity zapach bazylii i pomidorów, w tle gra muzyka, a profesjonalna obsługa serwuje włoskie dania.

Restauracja Italia to miejsce, w którym możemy miło spędzić wieczór z drugą połówką, zjeść obiad z rodziną czy poświętować ze znajomymi. To również dobry ”lokal” do urządzenia chrzcin, komunii, urodzin i jubileuszu. Z kolei w piątki możemy posłuchać muzyki na żywo z lampką wina.

Italia to nie tylko restauracja, ale i Hotel Włoski, w którym strudzeni wędrowcy mogą odnaleźć swoją przystań.

Italia – podróż do Włoch i… Poznania

Restauracja włoska Italia leży zaledwie półtora kilometra od serca Poznania. Bliskość starówki czyni ją idealnym wyborem dla osób lubiących łączyć ”niebiańskie smaki” z widokiem na miejską panoramę. Stąd spacer jest jak marzenie, a poznańskie zabytki wraz ze słynnymi koziołkami są na wyciągnięcie ręki.

Po skosztowaniu niebiańskich, włoskich smaków, możemy ”opuścić Włochy” i udać się w podróż po Poznaniu.

Przed pójściem do włoskiej restauracji warto zarezerwować stolik. To da nam gwarancję miejsca. Później pozostaje się cieszyć skrawkiem Włoch w Poznaniu i kosztować włoskich dań szefa kuchni.

Dodatkowe informacje pod adresem: restauracja włoska Poznań – http://restauracjaitalia.pl/rezerwacja-restauracja-wloska-w-poznaniu/.

 

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *