Elektronika i Internet

Najlepsze sieci VPN

Najlepsze sieci VPN który bez problemu znajdziesz w sieci. Sprawdź jakie udało nam się zebrać o nich informacje.

Surfshark – Stosunek cena do jakości.

Posiadający najlepszy stosunek możliwości do ceny VPN oraz jeden z najpopularniejszych dostawców tej usługi na rynku. Surfshark oferuje to, co większość tego typu ofert – możliwość ukrycia swojej lokalizacji oraz zapewnienie prywatności w sieci. Jednak poza podstawowymi funkcjami, które możemy znaleźć także u konkurencji oraz przystępną ceną, Surfshark dorzuca do swojej oferty możliwość blokowania systemów śledzących i targetowanych reklam. Ponad to dodatkową funkcją, jaką otrzymujemy jest Surfshark Alert, który daje nam dostęp do powiadomień w przypadku wycieku wrażliwych informacji o użytkowniku, a także kwartalne raporty bezpieczeństwa dotyczące jego danych osobowych. Kolejnym plusem, jaki niesie z sobą usługa jest całodobowo dostępna obsługa klienta oraz częste zmiany serwerów, przez co nie musimy martwić się, że nasza ulubiona usługa streamingowa z dnia na dzień zablokuje adres IP, z którego korzystaliśmy. Jest to funkcjonalność, którą nie może pochwalić się każdy z rynkowych konkurentów.

ExpressVPN – Najszybszy i niezawodny

Na ExpressVPN zdecydują się osoby, dla których na pierwszym miejscu znajduje się szybkość łącza. Dzięki protokołowi Lightway otrzymujemy gwarancję niezawodnego streamingu w jakości Ultra HD (a nawet 4K!). Co więcej dostawca może pochwalić się ponad 3000 serwerów w 94 krajach – pozwala to nie tylko cieszyć się niedostępnymi u nas filmami i serialami, ale także stabilne łącze i brak opóźnień w przesyle danych. ExpressVPN może pochwalić się także niedostępną u konkurencji usługą MediaStreamer. Pozwala ona poprzez ręczne dostosowanie ustawień DNS urządzenia cieszyć się usługą np. na konsolach, które nie posiadają zwykle możliwości łączenia się z siecią poprzez VPN (jeśli brzmi to dla Ciebie kosmicznie, spokojnie – na stronie dostawcy znajdziesz samouczki, które pokierują Cię przez cały proces).

CyberGhost – Dla Cypherpunków i nie tylko

Jeśli naprawdę chcesz ukryć swoją obecność w sieci sięgnij po CyberGhoust. Oferta firmy to nie tylko zatrważające ponad 8000 serwerów w 91 krajach, ale także serwery dedykowane do płynnej gry, czy torrentowania. Siedziba dostawcy znajduje się w Rumunii, która nie podlega żadnym przepisom przechowywania danych, oznacza to, że żadne informacje o Twoim ruchu nie są gromadzone. Co więcej korzystając z oferty CyberGhost otrzymujesz dostęp do serwerów NoSpy, które pozwalają na całkowitą eliminację dostępu osób trzecich do tego co przeglądasz. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi, 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy na pewno wystarczy, aby przekonać się czy jest to VPN dla Ciebie!

Informacje: najlepsze sieci VPN.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *