Inne

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka Poznań Wrzoska

W samym ścisłym sercu Wielkopolski, czyli Poznaniu znajduje się obecnie jedna z najnowocześniejszych i najlepszych placówek medycznych dla najmłodszych pacjentów, którego pełna nazwa to Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka. Dokładniej rzecz biorąc, szpital położony jest na ulicy Wrzoska około trzydziestu pięciu minut komunikacją miejską oraz dwadziestu pięciu samochodem od cenionego przez gości z całego świata Hotelu Włoskiego.

Czym charakteryzuje się ta placówka?

Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu charakteryzuje jeden z najwyższych poziomów opieki, która jest przecież wyjątkowo potrzebna szczególnie małym pacjentom w powrocie do pełni sił i zdrowia. Warto także wspomnieć, że szpital ten jest bardzo nowoczesny, zarówno pod względem przeszkolenia personelu, jak i posiadanego sprzętu. Odpowiednio wykwalifikowane osoby, od pielęgniarek, przez salowe, aż po lekarzy specjalistów jest w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom leczenia. Ponadto, należy nadmienić, że szpital posiada wiele poradni specjalistycznych nakierunkowanych na poszczególne schorzenia i przypadłości oraz aż dziewięć oddziałów. Do dyspozycji rodziców pacjentów jest także parking, a dzieci pobyt w placówce mogą spędzić chociażby na udostępnionej do użytku części rekreacyjnej, w którą wliczyć można plac zabaw czy część wydzieloną do spacerów.

Kilka słów o Hotelu Włoskim

Jak zostało już wspomniane, Hotel Włoski znajduje się stosunkowo blisko Wielkopolskiego Centrum Dziecka. Fakt, że obiekt mieści się w naprawdę przyjaznej przemieszczaniu tak autem, jak i komunikacją miejską lokalizacji z całą pewnością także odpowiada na pytanie, dlaczego warto wybrać ten hotel jako miejsce, w którym można się zatrzymać i odpocząć po niejednokrotnie długiej podróży. Hotel Włoski został zaprojektowany tak, aby umożliwić wizyty wszystkich gości, w tym tych najmłodszych. Wśród udogodnień znaleźć można: pokój rodzinny, w którym jak nazwa wskazuje, zatrzymać się może cała rodzina; zestaw do parzenia ulubionej herbaty czy kawy; kącik zabaw, w którym maluchy w każdym przedziale wiekowym mogą spędzić czas na kreatywnej zabawie czy rysowaniu oraz możliwość wypożyczenia fotelika, w którym można przewozić dziecko w przypadku, gdy zapomni się zabrać swój własny fotelik z domu. Hotel dodatkowo oferuje gościom pyszne śniadania, które zasmakują każdemu, nawet najbardziej wybrednej osobie. Na wyższe kondygnacje obiektu hotelowego można wjechać za pomocą przestronnej windy, zaś samochód można zaparkować na parkingu należącym do Hotelu Włoskiego.

Zobacz: Wielkopolskie centrum zdrowia dziecka Poznań.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *