Biznes i finanse

Spokojna przyszłość dzięki inwestycjom z Cypr-Inwest

Dzięki modelowi inwestycyjnemu oferowanemu przez Cypr-Inwest na nieruchomościach można zyskać i to w krótkim czasie. Oferujemy możliwość bycia współwłaścicielem nieruchomości bezkonkurencyjnych, jeśli chodzi o atrakcyjność turystyczną. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na realne duże zyski, na które nie trzeba czekać długo. Oferujemy możliwość nabycia udziałów w nieruchomościach o wysokim standardzie zlokalizowanych na przepięknej wyspie Cypr. To tu każdego roku na okrągło pojawia się masa turystów, którzy szukają lokali do wynajęcia. To one właśnie będą pracować na nasz, ale także twój zysk.

Nieruchomości o dużej atrakcyjności inwestycyjnej

Wśród inwestorów rośnie obecnie świadomość, że lokowanie oszczędności lub pieniędzy pochodzących z innych źródeł w nieruchomościach, to inwestycje najbezpieczniejsze. Zyski osiągane z wynajmu lokali wynajmowanych przez turystów są zapewnione. Poza tym dzięki naszej spółce mają Państwo pewność, że nieruchomość, której staniecie się współwłaścicielami, będzie zawsze nadzorowana przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dokładamy wszystkich starań, aby administrowanie nieruchomościami i dbanie o nie przebiegało według najwyższych standardów. Gwarantuje to nasze wieloletnie doświadczenie funkcjonowania w branży nieruchomości cypryjskich i wiedza merytoryczna naszych doświadczonych pracowników.

Nieruchomości na Cyprze – korzyści inwestycyjne

Istotą naszego pomysłu i modelu inwestycyjnego jest podwójna korzyść inwestycyjna. Po pierwsze inwestorzy z bardzo różnymi zasobami pieniężnymi mogą liczyć na stały i pewny zysk, dzięki stale rosnącej wartości nieruchomości. Po drugie można liczyć na bezpośrednie zyski krótkoterminowe pochodzące z wynajmowania lokali na przykład turystom. Te czynniki są głównym atutem inwestycyjnym, szczególnie dla tych inwestorów, którzy szukają inwestycji, które mają bardzo wysoki potencjał zysku.

Atuty inwestowania z Cypr-Inwest

Oficjalne analizy bezwzględnie pokazują, że wartość nieruchomości, które są zlokalizowane na Cyprze, rośnie stabilnie i znacząco. To oznacza, że zwrot z wynajmu osiąga średnio rocznie 10,6%. Dzięki temu jako współwłaściciele mogą Państwo być pewni dodatkowych przychodów. Optymistycznie przedstawia się także generowanie zysków z wynajmu. Rokrocznie na Cypr przyjeżdża coraz większa ilość zamożnych turystów z całego świata.

Dodatkowym atutem naszego planu inwestycyjnego jest to, że nasza spółka oferuje bardzo korzystne warunki finansowe, jeżeli chodzi o minimalną kwotę umożliwiającą nabycie udziałów nieruchomości. Z nami inwestowanie zaczyna się już od 5000 zł, a atrakcyjność inwestycji wzrasta przez fakt, że mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego pobytu właścicielskiego w obiekcie nawet do 14 dni.  http://cyprinvest.com/

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *